Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група A
1 Кръг
29-09-2021 Орлови
Феникс
Обиличево
Баня Лука
20
0
29-09-2021 Баскет Кам
Войводина 021
СРЦ Кале
Скопие
48
100
30-09-2021 Будучност
Триглав
Бемакс Арена
Подгорица
87
51
2 Кръг
06-10-2021 Феникс
Триглав
Обиличево
Баня Лука
0
20
06-10-2021 Войводина 021
Будучност
Петроварадин
Нови Сад
58
81
06-11-2021 Баскет Кам
Орлови
Кирил и Методий
Македонска Каменица
59
65
3 Кръг
13-10-2021 Будучност
Феникс
Бемакс Арена
Подгорица
20
0
13-10-2021 Орлови
Войводина 021
Обиличево
Баня Лука
67
58
13-10-2021 Триглав
Баскет Кам
Планина
Кран
82
54
4 Кръг
20-10-2021 Войводина 021
Феникс
Петроварадин
Нови Сад
20
0
20-10-2021 Орлови
Триглав
Обиличево
Баня Лука
61
60
08-12-2021 Баскет Кам
Будучност
Бемакс Арена
Подгорица
0
0
5 Кръг
27-10-2021 Феникс
Баскет Кам
Обиличево
Баня Лука
0
20
27-10-2021 Триглав
Войводина 021
Планина
Кран
61
68
28-10-2021 Будучност
Орлови
Бемакс Арена
Подгорица
81
40
6 Кръг
03-11-2021 Феникс
Орлови
Обиличево
Баня Лука
0
20
03-11-2021 Триглав
Будучност
Планина
Кран
49
81
11-11-2021 Войводина 021
Баскет Кам
Петроварадин
Нови Сад
86
57
7 Кръг
24-11-2021 Триглав
Феникс
Планина
Кран
20
0
24-11-2021 Орлови
Баскет Кам
Обиличево
Баня Лука
77
49
24-11-2021 Будучност
Войводина 021
Бемакс Арена
Подгорица
79
56
8 Кръг
30-11-2021 Баскет Кам
Триглав
Кирил и Методий
Македонска Каменица
74
78
01-12-2021 Феникс
Будучност
Обиличево
Баня Лука
0
20
01-12-2021 Войводина 021
Орлови
Петроварадин
Нови Сад
59
61
9 Кръг
08-12-2021 Феникс
Войводина 021
Обиличево
Баня Лука
0
20
08-12-2021 Триглав
Орлови
Планина
Кран
0
0
21.15
09-12-2021 Будучност
Баскет Кам
Бемакс Арена
Подгорица
0
0
10 Кръг
15-12-2021 Орлови
Будучност
Обиличево
Баня Лука
0
0
15-12-2021 Войводина 021
Триглав
Петроварадин
Нови Сад
0
0
15-12-2021 Баскет Кам
Феникс
Кирил и Методий
Македонска Каменица
20
0
Адриатическа лига (жени) | Първа фаза, група B
1 Кръг
29-09-2021 Партизан 1953
Цинкарна Целе
Ранко Жеравица
Белград
65
79
29-09-2021 Бадел 1862
Монтана 2003
Независна Македония
Скопие
74
77
15-11-2021 РМУ Бановичи
Пламен Пожега
СКЦ Бановичи
Бановичи
66
95
2 Кръг
06-10-2021 Монтана 2003
РМУ Бановичи
Младост
Монтана
100
45
06-10-2021 Бадел 1862
Цинкарна Целе
Независна Македония
Скопие
59
92
07-10-2021 Пламен Пожега
Партизан 1953
Томислав Пирц
Пожега
87
84
3 Кръг
13-10-2021 РМУ Бановичи
Бадел 1862
СКЦ Бановичи
Бановичи
57
70
13-10-2021 Цинкарна Целе
Пламен Пожега
Гимназия Целе център
Целе
114
65
13-10-2021 Партизан 1953
Монтана 2003
Ранко Жеравица
Белград
66
81
4 Кръг
20-10-2021 Монтана 2003
Цинкарна Целе
Младост
Монтана
77
74
21-10-2021 РМУ Бановичи
Партизан 1953
СКЦ Бановичи
Бановичи
58
96
21-10-2021 Бадел 1862
Пламен Пожега
Независна Македония
Скопие
60
84
5 Кръг
27-10-2021 Цинкарна Целе
РМУ Бановичи
Гимназия Целе център
Целе
122
50
27-10-2021 Партизан 1953
Бадел 1862
Ранко Жеравица
Белград
70
73
27-10-2021 Пламен Пожега
Монтана 2003
Томислав Пирц
Пожега
82
77
6 Кръг
03-11-2021 Монтана 2003
Бадел 1862
Младост
Монтана
81
63
03-11-2021 Пламен Пожега
РМУ Бановичи
Томислав Пирц
Пожега
101
53
21-12-2021 Цинкарна Целе
Партизан 1953
Гимназия Целе център
Целе
0
0
19.00
7 Кръг
07-10-2021 РМУ Бановичи
Монтана 2003
Младост
Монтана
39
99
24-11-2021 Партизан 1953
Пламен Пожега
Ранко Жеравица
Белград
67
78
25-11-2021 Цинкарна Целе
Бадел 1862
Гимназия Целе център
Целе
98
59
8 Кръг
01-12-2021 Монтана 2003
Партизан 1953
Младост
Монтана
81
68
01-12-2021 Пламен Пожега
Цинкарна Целе
Томислав Пирц
Пожега
73
80
01-12-2021 Бадел 1862
РМУ Бановичи
Независна Македония
Скопие
85
55
9 Кръг
08-12-2021 Цинкарна Целе
Монтана 2003
Гимназия Целе център
Целе
0
0
08-12-2021 Пламен Пожега
Бадел 1862
Томислав Пирц
Пожега
0
0
08-12-2021 Партизан 1953
РМУ Бановичи
Ранко Жеравица
Белград
0
0
19.00
10 Кръг
15-12-2021 Монтана 2003
Пламен Пожега
Младост
Монтана
0
0
15-12-2021 РМУ Бановичи
Цинкарна Целе
СКЦ Бановичи
Бановичи
0
0
15-12-2021 Бадел 1862
Партизан 1953
Независна Македония
Скопие
0
0