ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Запад
1 Кръг
03-10-2021 Хебър
Славия
ЧСУ Свети Георги
София
104
52
03-10-2021 Балкан -2
Микс
ЧСУ Свети Георги
София
79
80
04-10-2021 Локомотив София
ЦСКА
Триадица
София
80
86
06-10-2021 Миньор 2015
Политехника
Триадица
София
85
62
06-10-2021 Спортист 1959 Своге
Енигма Фойерверк
Триадица
София
75
82
10-10-2021 Фаб Файв
Правец
ЧСУ Свети Георги
София
52
49
2 Кръг
12-10-2021 Правец
Локомотив София
Триадица
София
73
67
13-10-2021 Енигма Фойерверк
Фаб Файв
Триадица
София
55
62
13-10-2021 ЦСКА
Миньор 2015
Триадица
София
73
98
14-10-2021 Балкан -2
Хебър
Триадица
София
107
98
14-10-2021 Микс
Политехника
Триадица
София
74
91
31-10-2021 Славия
Спортист 1959 Своге
ЧСУ Свети Георги
София
57
84
3 Кръг
18-10-2021 Локомотив София
Енигма Фойерверк
Триадица
София
71
89
21-10-2021 Фаб Файв
Славия
Триадица
София
70
66
21-10-2021 Хебър
Микс
Триадица
София
87
48
24-10-2021 Миньор 2015
Правец
ЧСУ Свети Георги
София
94
72
24-10-2021 Политехника
ЦСКА
ЧСУ Свети Георги
София
67
72
14-12-2021 Спортист 1959 Своге
Балкан -2
Триадица
София
0
0
19.30
4 Кръг
25-10-2021 Славия
Локомотив София
Триадица
София
88
95
25-10-2021 Хебър
Спортист 1959 Своге
Триадица
София
75
79
28-10-2021 Енигма Фойерверк
Миньор 2015
Триадица
София
74
86
30-10-2021 Балкан -2
Фаб Файв
Спортен комплекс
Правец
73
80
30-10-2021 Правец
Политехника
Спортен комплекс
Правец
75
67
31-10-2021 Микс
ЦСКА
ЧСУ Свети Георги
София
71
92
5 Кръг
02-11-2021 Локомотив София
Балкан -2
Триадица
София
89
83
04-11-2021 Спортист 1959 Своге
Микс
Триадица
София
94
80
07-11-2021 Политехника
Енигма Фойерверк
ЧСУ Свети Георги
София
86
84
07-11-2021 Миньор 2015
Славия
ЧСУ Свети Георги
София
85
65
07-11-2021 Фаб Файв
Хебър
ЧСУ Свети Георги
София
53
64
07-11-2021 ЦСКА
Правец
ЧСУ Свети Георги
София
74
63
6 Кръг
Спортист 1959 Своге
Фаб Файв
Триадица
София
0
0
отл.
12-11-2021 Енигма Фойерверк
ЦСКА
ЧСУ Свети Георги
София
48
93
12-11-2021 Славия
Политехника
ЧСУ Свети Георги
София
71
100
14-11-2021 Хебър
Локомотив София
ЧСУ Свети Георги
София
94
87
14-11-2021 Микс
Правец
ЧСУ Свети Георги
София
54
67
14-11-2021 Балкан -2
Миньор 2015
ЧСУ Свети Георги
София
70
88
7 Кръг
18-11-2021 Локомотив София
Спортист 1959 Своге
Триадица
София
90
92
19-11-2021 Миньор 2015
Хебър
ЧСУ Свети Георги
София
98
93
20-11-2021 Политехника
Балкан -2
Арена Ботевград
Ботевград
79
97
20-11-2021 Правец
Енигма Фойерверк
Арена Ботевград
Ботевград
76
69
21-11-2021 ЦСКА
Славия
ЧСУ Свети Георги
София
82
60
21-11-2021 Фаб Файв
Микс
ЧСУ Свети Георги
София
79
62
8 Кръг
23-11-2021 Спортист 1959 Своге
Миньор 2015
Триадица
София
72
78
26-11-2021 Балкан -2
ЦСКА
ЧСУ Свети Георги
София
106
91
26-11-2021 Фаб Файв
Локомотив София
ЧСУ Свети Георги
София
68
75
28-11-2021 Славия
Правец
Триадица
София
51
73
28-11-2021 Хебър
Политехника
Триадица
София
91
69
28-11-2021 Микс
Енигма Фойерверк
Триадица
София
71
78
9 Кръг
01-12-2021 Енигма Фойерверк
Славия
Триадица
София
71
74
03-12-2021 Миньор 2015
Фаб Файв
ЧСУ Свети Георги
София
67
75
04-12-2021 Политехника
Спортист 1959 Своге
СОУ Иван Вазов
Своге
0
0
16.00
05-12-2021 Локомотив София
Микс
ЧСУ Свети Георги
София
0
0
17.00
05-12-2021 Балкан -2
Правец
Арена Ботевград
Ботевград
0
0
17.00
05-12-2021 ЦСКА
Хебър
ЧСУ Свети Георги
София
0
0
19.00
10 Кръг
08-12-2021 Локомотив София
Миньор 2015
Триадица
София
0
0
19.30
09-12-2021 Спортист 1959 Своге
ЦСКА
Триадица
София
0
0
21.30
10-12-2021 Балкан -2
Енигма Фойерверк
Триадица
София
0
0
20.30
12-12-2021 Фаб Файв
Политехника
ЧСУ Свети Георги
София
0
0
14.00
12-12-2021 Хебър
Правец
ЧСУ Свети Георги
София
0
0
16.00
12-12-2021 Микс
Славия
ЧСУ Свети Георги
София
0
0
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Изток
1 Кръг
10-10-2021 Шабла
ИУ
Икономически университет
Варна
65
74
10-10-2021 Ънстопабъл
Светкавица
Икономически университет
Варна
73
96
10-10-2021 Шоутайм
Шумен -2
Икономически университет
Варна
62
72
2 Кръг
17-10-2021 ИУ
Светкавица
Икономически университет
Варна
88
51
17-10-2021 Шумен -2
Ънстопабъл
Икономически университет
Варна
114
87
17-10-2021 Шабла
Шоутайм
Икономически университет
Варна
66
81
3 Кръг
Светкавица
Шумен -2
Икономически университет
Варна
0
0
отл.
24-10-2021 Шоутайм
ИУ
Икономически университет
Варна
79
89
24-10-2021 Ънстопабъл
Шабла
Икономически университет
Варна
70
82
4 Кръг
07-11-2021 ИУ
Шумен -2
Икономически университет
Варна
79
82
07-11-2021 Шабла
Светкавица
Икономически университет
Варна
80
83
07-11-2021 Шоутайм
Ънстопабъл
Икономически университет
Варна
64
56
5 Кръг
Светкавица
Шоутайм
Икономически университет
Варна
0
0
отл.
21-11-2021 Ънстопабъл
ИУ
Икономически университет
Варна
57
68
21-11-2021 Шумен -2
Шабла
Икономически университет
Варна
59
58
6 Кръг
28-11-2021 ИУ
Шабла
Арена Шумен
Шумен
71
69
28-11-2021 Шумен -2
Шоутайм
Арена Шумен
Шумен
83
70
28-11-2021 Светкавица
Ънстопабъл
Арена Шумен
Шумен
79
58
7 Кръг
05-12-2021 Светкавица
ИУ
Икономически университет
Варна
0
0
14.00
05-12-2021 Ънстопабъл
Шумен -2
Икономически университет
Варна
0
0
16.00
05-12-2021 Шоутайм
Шабла
Икономически университет
Варна
0
0
18.00
ББЛ A група (мъже) | Редовен сезон, Център
1 Кръг
03-10-2021 Вихър Айтос
Чавдар Троян
Ивайло
Велико Търново
77
91
03-10-2021 Бавни и яростни
Локомотив Г. О.
Ивайло
Велико Търново
69
51
03-10-2021 Чардафон Орловец
Дунав Русе
Ивайло
Велико Търново
77
64
2 Кръг
10-10-2021 Локомотив Г. О.
Вихър Айтос
Ивайло
Велико Търново
72
75
17-10-2021 Дунав Русе
Чавдар Троян
Балканстрой
Плевен
57
85
17-10-2021 Чардафон Орловец
Бавни и яростни
Балканстрой
Плевен
52
85
3 Кръг
23-10-2021 Вихър Айтос
Чардафон Орловец
Дунав
Русе
106
99
23-10-2021 Чавдар Троян
Локомотив Г. О.
Дунав
Русе
78
65
23-10-2021 Бавни и яростни
Дунав Русе
Дунав
Русе
70
53
4 Кръг
31-10-2021 Бавни и яростни
Вихър Айтос
Никола Петров
Горна Оряховица
92
65
31-10-2021 Дунав Русе
Локомотив Г. О.
Никола Петров
Горна Оряховица
53
63
31-10-2021 Чардафон Орловец
Чавдар Троян
Никола Петров
Горна Оряховица
48
78
5 Кръг
07-11-2021 Вихър Айтос
Дунав Русе
Орловец
Габрово
77
48
07-11-2021 Чавдар Троян
Бавни и яростни
Орловец
Габрово
58
55
07-11-2021 Локомотив Г. О.
Чардафон Орловец
Орловец
Габрово
62
54
6 Кръг
28-11-2021 Чавдар Троян
Вихър Айтос
Чавдар
Троян
87
81
28-11-2021 Дунав Русе
Чардафон Орловец
Чавдар
Троян
61
75
28-11-2021 Локомотив Г. О.
Бавни и яростни
Чавдар
Троян
73
83
7 Кръг
12-12-2021 Вихър Айтос
Локомотив Г. О.
Аетос
Айтос
0
0
13.00
12-12-2021 Чавдар Троян
Дунав Русе
Балканстрой
Плевен
0
0
16.00
12-12-2021 Бавни и яростни
Чардафон Орловец
Балканстрой
Плевен
0
0
18.00
8 Кръг
09-01-2022 Дунав Русе
Бавни и яростни
Орловец
Габрово
0
0
14.00
09-01-2022 Локомотив Г. О.
Чавдар Троян
Орловец
Габрово
0
0
16.00
09-01-2022 Чардафон Орловец
Вихър Айтос
Орловец
Габрово
0
0
18.00
9 Кръг
16-01-2022 Вихър Айтос
Бавни и яростни
Аетос
Айтос
0
0
14.00
16-01-2022 Чавдар Троян
Чардафон Орловец
Дунав
Русе
0
0
16.00
16-01-2022 Локомотив Г. О.
Дунав Русе
Дунав
Русе
0
0
18.00
10 Кръг
30-01-2022 Дунав Русе
Вихър Айтос
Чавдар
Троян
0
0
14.00
30-01-2022 Чардафон Орловец
Локомотив Г. О.
Чавдар
Троян
0
0
16.00
30-01-2022 Бавни и яростни
Чавдар Троян
Чавдар
Троян
0
0
18.00
11 Кръг
06-02-2022 Вихър Айтос
Чавдар Троян
Аетос
Айтос
0
0
14.00
06-02-2022 Чардафон Орловец
Дунав Русе
Балканстрой
Плевен
0
0
16.00
06-02-2022 Бавни и яростни
Локомотив Г. О.
Балканстрой
Плевен
0
0
18.00
12 Кръг
20-02-2022 Локомотив Г. О.
Вихър Айтос
Дунав
Русе
0
0
14.00
20-02-2022 Чардафон Орловец
Бавни и яростни
Ивайло
Велико Търново
0
0
16.00
20-02-2022 Дунав Русе
Чавдар Троян
Дунав
Русе
0
0
18.00
13 Кръг
27-02-2022 Вихър Айтос
Чардафон Орловец
Чавдар
Троян
0
0
14.00
27-02-2022 Бавни и яростни
Дунав Русе
Чавдар
Троян
0
0
16.00
27-02-2022 Чавдар Троян
Локомотив Г. О.
Чавдар
Троян
0
0
18.00
14 Кръг
13-03-2022 Бавни и яростни
Вихър Айтос
Орловец
Габрово
0
0
14.00
13-03-2022 Дунав Русе
Локомотив Г. О.
Орловец
Габрово
0
0
16.00
13-03-2022 Чардафон Орловец
Чавдар Троян
Орловец
Габрово
0
0
18.00
15 Кръг
27-03-2022 Вихър Айтос
Дунав Русе
Никола Петров
Горна Оряховица
0
0
14.00
27-03-2022 Чавдар Троян
Бавни и яростни
Никола Петров
Горна Оряховица
0
0
16.00
27-03-2022 Локомотив Г. О.
Чардафон Орловец
Никола Петров
Горна Оряховица
0
0
18.00
ББЛ A група (мъже) | Квалификации, Запад
1 Кръг
21-09-2021 НСА
Хебър
Триадица
София
54
87
2 Кръг
23-09-2021 Миньор 2015
НСА
Триадица
София
94
59
3 Кръг
25-09-2021 Хебър
Миньор 2015
Триадица
София
82
78